Tekil Mesaj gösterimi

Alt 19.Temmuz.2019, 18:12
Babe Babe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

Standart benim ilk kez

Genç bir gencim ve kız kardeşimin geceyi geçirmek için bir arkadaşı vardı. O 5'3" 110lbs, koyu sarı saçlı ve düz ama son derece sıkı bir vücut oldu. Biliyordum bir sürtük çünkü bütün arkadaşlarım onunla olmanın hikayelerini anlattı. Bakire olduğum, kız kardeşimle birlikte olduğu ve ailemin evde olduğu için şansım olduğunu düşünmedim. Kız kardeşim bilgisayar ve ben ve kız kardeşimin arkasında ekrana bakıyorduk. Bir çift boksör ve gri bir tişört vardı. O bir adım yedekledi ve benim karşı küçük ama son derece sıcak popo koydu alet. Anında ereksiyon oldum ve bunu biliyordu. Ben sadece benimle alay olduğunu düşündüm ama sonra geri uzandı ve benim sert dick yakaladı. İnanamadım, hiç kimse benim horoz dokunmak vardı önce ve ablam iki metre uzakta olduğu gerçeği beni daha azgın yaptı. Kız kardeşim ve o da yatağa gitti, ben de yaptım. Oldu ve uyudu kaldı ne düşünerek masturbasyon yaptım. Sonraki şey ben sikimde bir römorkör hissettiğimi biliyordum. Ben gözlerimi açtı ve o benim odasına gizlice olduğunu gördüm, tamamen çıplak var, bacaklarımın üzerinde oturdu, ve sert almaya çalışırken benim dick yanking oldu. Sert hızlı var ve o bir profesyonel gibi emmeye başladı. Aniden döndü ve yüzüme onu kedi koydu. Ne yapacağıma dair bir fikrim yoktu, daha önce hiç kedi görmemiştim, karanlıktı, ama sadece yalamaya başladım şey. O sırılsıklam ve yüzüme her yerinde ovuşturarak oldu. O tekrar döndü ve saniyeler içinde benim dick yavaş yavaş onu kedi içine itti ediliyordu. O kadar sıkı ve ıslak ve bunu duyabiliyordu o sert sürme başladı fışkıran. Ben birkaç dakika içinde cum başladı o kadar gergin ve azgın oldu. Benim dick kadar sert şişer hissetmemiştim ve benim tüm vücut seğirmesi oldu. Ben geldi içeride ona kedi bayılacakmışım gibi hissettim. Son kez kurudu, eğildi ve "teşekkür ederim"dedi. Odadan çıktı ve ertesi sabah hiçbir şey olmamış gibi davrandı.